Szkolenie lotnicze na lotnisku EPWR-Wrocław to idealny wybór, jeśli chodzi o szkolenie Pilotów.

Koszt szkolenia praktycznego na dzień dzisiejszy wynosi od 24 do 45 tysięcy PLN. Jednak przy wyborze miejsca w którym planujemy rozpocząć szkolenie lotnicze nie należy kierować się najniższą ceną. Ponieważ to powinno być ostatnie kryterium brane pod uwagę przy wyborze ośrodka szkolenia. Najważniejszym kryterium jest i powinna być jakość szkolenia, następnie dostępność samolotów na którym masz zamiar się szkolić i instruktorów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Ośrodka ATO Fly Service przed podjęciem decyzji o szkoleniu, by na własne oczy przekonać się o trafności podjętej decyzji. 

Fly Service prowadzi szkolenie na sprawdzonych typach samolotów jak Cessna, Piper, Tecnam, Cirrus. Dla szkoleń ATPL(A), MEPL i IR(A) dysponujemy samolotem typu; Cessna 182 G 1000, Cessna 172 G 1000, Tecnam 2006 G1000 oraz Cirrus SR22 są wyposażone w certyfikowaną awionkę cyfrową.Wszystkie w/w samoloty są w organizacji CAMO i serwisowane są w EU EASA certyfikowanych firmach serwisowych.oraz posiadają  pełne ubezpieczenie samolotowe.Szkolimy również na samolotach właścicieli.

 

Licencja Pilota LAPL(A) / PPLA

Z nami wystartujesz szybciej niż myślisz !

LAPL (A)  PPL (A)

 

Licencja ATPL(A)

Budowa nalotu

W naszym ośrodku prowadzimy szkolenia:  w języku polskim, angielskim i niemieckim.

  • - Licencja prywatnego pilota (LAPL-A) / (PPL-A) 
  • - Uprawnienia dla lotów  w nocy (NVFR)
  • - Uprawnienia dla lotów według przyrządów  (IR).
  • - Licencja pilota zawodowego (CPL).
  • - Licencja pilota liniowego (od 0 do ATPL)
  • - Uprawnienia lotów na samolotach wielosilnikowych MEPL

Wznawianie uprawnień oraz przedłużanie uprawnień SEPL, IR(A), MEPL(A), organizujemy szkolenia na samoloty powyżej 5ton.

Wszystkie samoloty są ubezpieczone i serwisowane w certyfikowanych firmach oraz posiadają wyposażenie zgodnie z obowiązującymi przepisami EASA.w Europie.
Podane informacje są poprawne, zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, jednak wszystkie informacje dostarczone są bez gwarancji.

Z zastrzeżeniem również dotyczących zmian cenowych w naszym ośrodku szkolenia Fly Service sp.zo.o.